Buharlı Ev Temizlik

Buharlı Ev Temizlik

Gül Grup Temizlik Şirketi olarak; temizlik hizmetlerinde, buhar makinaları ve son teknoloji ürünü olan makinalar kullanılmaktadır. eşyalı ev villa yalı ofis gibi yerlerde kulanılarak gerekli hijyen sağlanıri. istek üzerine ise  İnşaat sonrası ve tadilat yapılmış ev ofis villa gibi tüm yaşam alanlarında  boya, kireç artıklarının çıkartılması ve dezenfekte edilmesi için yuksek derecede ısı ile temizlik yapılmasını uygulanabilinir.

Neden Buharlı Temizlik ?

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde; ev mitleri, polen, küf, kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip, hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler, ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Yüksek ısıdaki basınçlı buharla yüzey üzerinde oluşmuş bakteri, ajan, akar ve mikropları etkisiz hale getirip derinlemesine temizlik sağlamasının yanı sıra size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlar. Gül Grup Temizlik Firması buharlı ev temizlik teknolojisinde çok fazla su, deterjan ve temizlik maddesi sarfiyatını önler.

Yukarı Çık