Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

Gül grup temizlik olarak. Öncelikle zeminlerin nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilmeliyiz. mermer traventen karo taşı gibi yapısında kalsiyum ve karbonat bulunan yüzeyler için kristalize cila işlemi uygulanır. zeminlerin kuru ve cila uygulamasına elverişli hale getirmek suretiyle. işleme yüksek devirli cila makinalarıyla cila işlemi başlamalıdır. bu uygulama profesyonellik gerektiren bir durum uygulamalardandır.

Krıstalize cila işlemi. ve polimerize cila işlemimi. uygulama alanları kesinlikle aynı değildir. detaylı bilgi ve uygulama işlemi için danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir. ve rendevu alabilirsiniz.

Zemin cilalama hizmetinde ise kullanılan iki ana grup vardır. Su bazlı cilalar şunları içerir: Metal çapraz bağlar, Stiren kopolimer, Film oluşturan yardımcılar, Cilalar, Reçine, Su, Parfümlerdir

Solvent bazlı emülsiyonlar şunları içerir: Doğal wax, Sentetik wax, Solvent, Polietilen wax.

İlk işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir, Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. Zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır, Kristalize yöntemiyle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır, Gül grup temizlik sizlere öncelikle güven veriyor sonrasında cila uygulamasını iyi bilen bilgi sahibi personellerle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Yukarı Çık